NASA опублікувало нову фотографію Сатурна і Тефі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На новій фотографії, переданої космічним зондом Cassini, зображений крижаний супутник Сатурна Тефія над знаменитими кільцями планети. NASA опублікувало зображення на цьому тижні, але фактично зонд зробив її 13 травня 2017 року. На той момент зонд перебував в мільйон кілометрів від Сатурна і в 1,5 мільйонах кілометрів від Тефі.

Реклама

Частина Тефі на фото світиться від сонячного світла, відбитого від її материнської планети – в образі. Але це світло не настільки потужне, яким здається на фото.

«Світло було посилено в два рази, щоб підкреслити його» – співробітники НАСА написали в описі зображення. Тефія шириною 1062 кілометри, це п’ятий за величиною супутник Сатурна, більше неї Титан, Рея, Япет і Діона. Тефія володіє геологічними особливостями, які не видно на цьому фото: через три чверті її поверхні тягнеться гігантський каньйон, крім того на ній є кратер під назвою Одіссей, ширина якого становить 400 кілометрів.

Cassini вдалося сфотографувати безліч приголомшливих знімків з моменту прибуття на орбіту навколо Сатурна в липні 2004 року. Але місія зонда наближається до завершення 15 вересня Cassini увійде в атмосферу Сатурна, де згорить.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: