Сонце стане посередником у спілкуванні з інопланетянами – Вчені

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Сонце стане посередником у спілкуванні з інопланетянами. Британські вчені змоделювали ситуацію, при якій наше світило буде функціонувати як мережева карта для «галактичного інтернету». Повідомлення прибульцям можна буде відправляти в момент проходження планет по зоряному диску.

Реклама

Відбудеться це за космічними мірками дуже скоро – всього через 300 тисяч років. Користувачі космічної «соцмережі» стануть придатні для цієї планети і інших небесних об’єктів. Активність вчених в цьому напрямку пояснюється бажанням встановити контакт з інопланетним розумом. В його існування з кожним роком вірить все більше людей і вчених в тому числі.

Автори проекту повідомили, що створити «галактичний інтернет» можна різними шляхами. Один із способів припускає використання структур, які будуть періодично затуляти світило. Таким чином, Земля буде транслювати сигнали інопланетянам. Як варіант розглядають і інший спосіб – лінії поглинання в сукупності з хімічними елементи. Тут мається на увазі створення лазера, здатного посилати сигнали. Втім, скептики не вірять в успішну реалізацію жодного з цих варіантів. Вони стверджують, що якщо землянам стануть доступні такі технології, то поряд з ними у людей з’явиться можливість самим літати на інші планети, не чекаючи допомоги прибульців.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: