Ілон Маск показав анімаційне відео першого запуску космічної ракети Falcon Heavy до Марсу

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
До Червоної планети також відправиться “космонавт” на вишневому родстер Tesla.

Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск показав в своєму Instagram анімаційне відео першого запуску космічної ракети Falcon Heavy.

Falcon Heavy Animation.

Нагадаємо, старт важкої ракети відбудеться 6 лютого о 20:30 за Київських часом з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида). Метеорологи обіцяють 80-відсоткову ймовірність сприятливої для старту погоди. У разі перенесення, старт може відбутися на наступний день.

За словами підприємця, Falcon Heavy вийде на орбіту Марса, “якщо не вибухне на крихітні шматочки”. Судячи з відео, всередині космічної ракети буде перебувати “космонавт” на родстер Tesla червоного кольору. Falcon Heavy планується відправити на відстані 400 мільйонів кілометрів від Землі зі швидкістю 11 кілометрів на секунду.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

“Якщо це спрацює, Falcon Heavy стане найпотужнішою ракетою в світі і найвищою ракетою-носієм для досягнення орбіти після місячної ракети Saturn V”, – заявив Маск.

Ракета Falcon Heavy створена на базі Falcon 9, її перший ступінь оснащений рідинними ракетними двигунами Merlin, по дев’ять в центральному і двох бічних розгінних блоках. Очікується, що через кілька хвилин після старту 6 лютого два бічних розгінних блоки приземляться на майданчик в 13 кілометрах від місця старту, потім центральний блок повернеться на плавучу біржу в Атлантиці. Компанія традиційно буде вести пряму трансляцію запуску і повернення розгінних блоків першого ступеня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.