Вчені назвали звички, що уповільнюють старіння

5542
Британський вчений Ендрю Стіл недавно дав інтерв’ю одному із зарубіжних видань, в якому обговорив з журналістами шляхи збереження природної молодості людського організму. Зокрема, дослідник назвав сім простих звичок, здатних уповільнити процес старіння.

Про це пишуть ЗМІ.

Як пояснив Ендрю Стіл, який є системним біологом і профільним експертом в сфері довголіття, першою з таких звичок є регулярне підтримання фізичної активності, наприклад, за допомогою щоденної десятихвилинної пішої прогулянки на свіжому повітрі. При цьому медик наголосив, що виснаження себе постійними тренуваннями не є позитивним фактором в даному контексті.

Також він зазначив, що, вдаючись до будь-якої дієти для досягнення схуднення, важливо своєчасно проконсультуватися з лікарями на предмет ефективності останньої, щоб виключити шкоду від такого утримання для організму. Також, за можливості, необхідно відмовитися від прийому харчових добавок, а в питаннях формування раціону – скоротити вживання м’яса і страв з нього.

На думку вченого, щоденне меню краще наситити рослинною їжею – овочами та фруктами. Щоб якомога довше зберегти молодість, необхідно приділяти увагу моніторингу показників свого здоров’я, особливо артеріального тиску і частоти пульсу.

Також дуже важливо стежити за здоровим станом порожнини рота – регулярно чистити зуби і доглядати за яснами. Резюмуючи, Ендрю Стіл додав, що неодмінною умовою уповільнення процесу старіння є дотримання режиму здорового сну.

Популярні новини  Експерти спростували міф про користь червоного вина

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я