Вчені з Франції спростували початкову теорію виникнення Землі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Нинішні гіпотези формування Землі потрібно переглянути. Про це заявили французькі вчені на форумі Європейської асоціації геохімії, пише ProNews.

Реклама

Проведені вченими досліди показали, що вміст цинку до сірки в ядрі Землі набагато вищий, ніж передбачалося раніше. Ці результати не мають пояснення в сучасних версіях виникнення ядра і мантії Землі.

До таких висновків вчені прийшли, провівши в лабораторії дослідження, відтворюючи формування мільярди років тому ядра і мантії в надрах Землі. Велика частина теорій виникнення планети передбачає, що мантія і ядро ​​утворилися з енстатітових хондритів. Один з останніх експериментів продемонстрував, що надра Землі могли володіти СН-хондритами, які відрізняють невеликим вмістом сірки.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: