Приблизний час читання:4 хв

Медики спантеличені: Тривалий COVID-19 може виявитися наслідком 4 різних синдромів

0
Медики спантеличені: Тривалий COVID-19 може виявитися наслідком 4 різних синдромів

У багатьох пацієнтів з коронавірусом після офіційної довідки протягом тижнів і навіть місяців продовжують спостерігатися розлади здоров’я. Тривалу хворобу в даному випадку вчені вважають наслідком відразу чотирьох різних синдромів.

Взагалі, сам термін «тривалий COVID» стає все більш поширеним серед вчених і лікарів. Він застосовується до тих людей, у яких після офіційного одужання два наступних тесту поспіль дають негативний результат на наявність інфекції, що дозволяє вважати їх повністю вилікувалися.

Популярні новини  Як правильно дезинфікувати смартфон під час COVID-19

Однак в реальності ці люди продовжують випробовувати різні проблеми зі здоров’ям, що не дається їм повернутися до нормального життя. У числі цих симптомів часто називають аритмію, м’язові болі, задишку і підвищену стомлюваність. В окремих випадках наявність цих симптомів зберігалося протягом декількох місяців після того, як пацієнт був визнаний вилікувати.

Вчені спантеличені тим, наскільки довготривалим виявилося вплив коронавірусу на здоров’я людини. Фахівці з Великобританії навіть провели ретельний аналіз даних про те, яким чином COVID-19 впливає на людський організм і з яких причин все це відбувається.

Популярні новини  Вчені наочно показали, скільки мікробів скупчується на прикрасах

Як з’ясувалося, від тривалого коронавірусу можуть страждати навіть наймолодші пацієнти, при цьому люди, які мають більш низький ризик важкого перебігу захворювання, також стикаються і з пониженим ризиком розвитку його тривалих симптомів.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут