Вчені назвали новий невідомий симптом коронавірусу

Коронавірус не вивчений повністю, з’являються нові симптоми небезпечного захворювання. Вчені назвали невідому ознаку COVID-19, про яку ніхто не підозрював.

Загальна кількість заражених коронавірусною інфекцією за весь час пандемії наблизилося до позначки 18 млн чоловік. Медики попереджають, що в ряді країн знову відбулися спалахи COVID-19, називається також симптом, який раніше не зустрічався. Мова йде про шкірну висипку, зазвичай з’являється при інших захворюваннях, включаючи важкі. Висипання на шкірі можуть вказувати на наявність коронавірусу, разом з тим пацієнти не підозрюють про смертельно небезпечному недугу. У науковій статті, опублікованій в виданні JAMA Dermatology, наводиться приклад шести пацієнтів. У них на шкірі спостерігалася висип, в тому числі і в ротовій порожнині.

Всім людям зробили тест на COVID-19, причому результати були позитивними. Люди віці від 40 до 70 років, відзначають дослідники. Вчені зробили висновок, що необхідно враховувати можливий зв’язок між висипаннями на шкірі і наявністю коронавірусної інфекції. Слід в обов’язковому порядку провести тест і паралельно вивчити структуру висипу, встановивши її причини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я