Вчені NASA виявили в Антарктиці сліди паралельного всесвіту

Експеримент, проведений в Антарктиці вченими Національного аерокосмічного агентства США (NASA), підтвердив теорію про можливе існування паралельного всесвіту, де час рухається назад. Автори експерименту, на який було витрачено понад тридцять п’ять мільйонів американських доларів, зазначають, що основним завданням антени ANITA був пошук так званих примарних частинок Всесвіту. Для того, щоб детектувати частинки, антену підняли на велику висоту за допомогою повітряної кулі, повідомляє HighSnobiety.

Перші дві спроби виявлення частинок не увінчалися успіхом, але з третього разу вчені все-таки змогли виявити щось дивне. Аналіз отриманих даних показав, що мова йде про “фоновий шумі”, який і шукали дослідники, ось тільки він був не з космосу, як передбачалося, а з поверхні Землі.

“Все вказує на те, що шум поширюється назад в часі – тобто, це своєрідне відлуння у паралельному всесвіті, де час рухається назад”, – говорять автори проекту. Фізик Пітер Горхам, в свою чергу, припустив, що космічні частинки типу тау-нейтрино, які були виявлені в ході досвіду, змінюються, коли проходять через нашу планету, після чого з якихось причин починають рухатися у зворотному напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я