WebMoney запустив безкоштовні групові відеодзвінки з доступом Face ID

Час читання: < 1 хв.

Міжнародна система WebMoney Transfer запустила безкоштовні групові відеодзвінки з доступом через розпізнавання особи. Оновлений сервіс WebMoney Video.

Реклама

Як випливає з прес-релізу компанії, в новій версії сервісу з’явилися закриті відеоконференції. Щоб їх почати, користувачеві потрібно вибрати в списку контактів WebMoney Keeper співрозмовників. Повідомляється, що WebMoney Video проведе ідентифікацію користувача через WebMoney Login або розпізнавання особи.

Всього в групоихвідеодзвінках зможуть взяти участь вісім осіб. Тепер можна демонструвати всім співрозмовникам екран і листування в текстовому чаті. Що важливо, з’єднання буде захищеним. Також через сервіс можна проводити онлайн-трансляції.

Зараз читають  Вийшов Firefox 127: огляд нововведень та покращень

WebMoney Video не вимагає установки спеціальних програм: дзвонити можна з браузера, мобільного додатку WebMoney Keeper і соціально-ділової мережі WebMoney Events.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.