У Telegram з’явились дві нові довгоочікувані функції

Також з'явилась статистика для каналів з 1000 і більше підписників.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Telegram оновив месенджер – в ньому з’явилося угруповання чатів і каналів по папках, йдеться в блозі компанії. Користувачі можуть налаштувати власні папки або використовувати стандартні параметри.

Наприклад, за допомогою папок користувач може розділити робочі та сімейні чати. Користувач може включити або виключити всі чати певного типу – на кшталт «Канали» або «Непрочитані».

Функція активується, коли список діалогів стає занадто довгим, також її можна включити спеціальною командою: вона активується при переході по посиланню tg://settings/folders.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

В одній папці можна закріпити необмежену кількість чатів.

Щоб приховати діалог, його можна відправити в «Архів». Коли в архівному чаті прийде повідомлення, він знову стане помітний. Чати, в яких виключені повідомлення, будуть залишатися в архіві при появі нових повідомлень.

Користувач може приховати архів, провівши по ньому лівою кнопкою мишки. На Android змахування не працюватиме для архівування, замість цього необхідно довго натискати на чат, а потім в меню вибрати архів, закріплення та інші дії.

Папки для синхронізації є на всіх пристроях з Telegram, в тому числі в десктопних додатках. У додатку для комп’ютера розробники додали бічну панель і кілька значків, щоб зробити папки більш впізнаваними.

Також Telegram додав статистику по каналах з більш ніж 1000 передплатників, наприклад, так власники каналів зможуть подивитися інформацію про зростання каналу або ефективності публікацій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.