Приблизний час читання: 6 хв

Найновіша Sony PlayStation подешевшала вдвічі

0

Компанія Sony завжди робила все можливе для того, щоб залишатися лідером на ринку ігрових приставок, а створює заради цього вона першокласні електронні пристрої, дозволяють які легко і дуже цікаво проводити вільний час. Ще в кінці 2018 року в продаж надійшла новітня ігрова приставка Sony PlayStation, оснащена яка за останнім словом техніки щодо всіх тих завдань, з якими вона повинна справлятися. Втім, вже через кілька днів після старту продажів стало зрозуміло, що щось пішло не за планом, так як вона продавалася жахливо погано. Виною всьому виявився занадто високий цінник, при якому більшість людей вважали її занадто дорогою.

Справа в тому, що на старті продажів в Україні всім бажаючим пропонували купити дану ігрову приставку за 3999 гривень, тобто за вкрай велику суму грошей. Проте, оскільки новинка користувалася мізерно малим попитом на рівні всій країні, компанія-виробник була змушена зробити її набагато дешевше, ніж будь-коли раніше. Вже через кілька тижнів після появи на полицях українських магазинів вона впала в ціні до 2700 гривень, тобто її цінник впав на більш ніж 32%. Це призвело до того, що новітню ігрову приставку Sony PlayStation стали купувати набагато частіше і активніше, проте тривало це лише кілька місяців, тоді як потім ситуація знову почала погіршуватися.

Читайте також  Названий головний недолік Windows 11

Японської корпорації не залишалося нічого іншого, крім як зробити свою фірмову ігрову приставку, новітню з усіх випущених на ринок, доступною для покупки всього-на-всього за 1886 гривень, тобто в два рази дешевше, ніж на старті продажів. За зниженою ціною її продають не тільки в Україні, але і в інших країнах світу, жителі яких за рахунок цього можуть придбати її на набагато більш вигідних умовах.

Найновіша Sony PlayStation подешевшала вдвічі

Компанія Sony пропонує купити за такою низькою ціною ігрову приставку, що стала перевипущену через більш ніж 20 років версією моделі PS Classic, володіє яка вдвічі зменшеними розмірами корпусу, підвищеною швидкістю роботи, приблизно тридцятьма вбудованими іграми, а також, крім того, низкою інших приємних особливостей, в тому числі інтерфейсом HDMI для підключення до сучасних моделей телевізорів і моніторів. У комплект поставки до консолі PlayStation входять відразу два геймпада.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут