Microsoft знову зламала комп’ютери оновленням Windows 10

При виникненні проблем користувачам варто відкотитися на більш ранню версію ОС.

968

Користувачі Windows 10, оновити до версії KB4551762 поскаржилися на нові проблеми після установки патча, який повинен був виправити попередні критичні проблеми системи.

Ряд користувачів зіткнувся з помилками вже на етапі установки апдейта – системі просто не вдавалося оновитися, і вона видавала такі помилки:

  • 0x800f081f
  • 0x80004005
  • 0x80073701
  • 0x800f0988
  • 0x80071160
  • 0x80240016

Крім цього, люди стали відчувати проблеми з продуктивністю і працездатністю комп’ютерів в цілому. Наприклад, деякі зіткнулися з зависанням на чорному екрані при завантаженні системи. У інших погіршилася швидкодія, і завантаження після екрану вітання стало займати занадто багато часу.

«Останні оновлення Microsoft для Windows 10 здаються просто сміттям. У мене тільки BSOD, заїкання звуку і інші проблеми, а сьогодні я навіть не зміг завантажити Windows. Я відкотив систему до оновлення, і тепер вона знову працює “нормально” », – розповів один з користувачів.

Зараз читають  WhatsApp звинуватили у зливі даних ФБР

Комусь патч KB4551762 відключив інтернет. Разом з цим перестав працювати диспетчер задач і половина встановлених програм і поламався пошук.

Більшість вищеописаних проблем зустрічаються не на всіх комп’ютерах. Найпоширенішою була виражена помилка при установці. Розробники з Microsoft поки не в курсі виниклих неполадок. У разі серйозних помилок в роботі системи рекомендується видалити оновлення. Це можна зробити через «Панель управління», перейшовши в «Журнал оновлень» у вкладці «служби Windows Update».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я