Багато користувачів Windows 7 досі не перейшли на «десятку»

497

Компанія Microsoft більше не випускає оновлення безпеки для Windows 7, а також активно заохочує всіх бажаючих перейти на Windows 10. Правда, не всі її слухають.

На даний момент Windows 7 продовжує залишатися другою за популярністю настільною операційною системою від Microsoft. Причому за два минулі місяці з моменту закінчення підтримки ситуація майже не змінилася. У процентному відношенні можна говорити про 25,20% у «сімки», тоді як Windows 10 встановлена на 57,39% ПК.

Це живий доказ того, що основна аудиторія Windows 7 не хоче переходити на Windows 10 найближчим часом. Таким чином, частка системи в найближчі місяці істотно не зміниться. При цьому важливо відзначити, що розробники браузерів заявили, що будуть підтримувати Windows 7 мінімум півтора року, так що поспішати особливо нікуди.

Передбачається, що перехід на «десятку» відбуватиметься лише при оновленні апаратного забезпечення. Адже сучасні процесори, материнські плати і відеокарти вже не підтримують стару ОС (за рідкісним винятком). Однак напевно в Редмонді спробують якось прискорити цей процес.

 

1 коментар

  1. и правильно делают, что не хотят!
    переходить на постоянно тупняковую 10 с конченными обновлениями, от которыз сложно уйти?
    кому оно надо!
    2000, ХР, 7 – идеал! все остальное глючное г..о!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я