Google додала можливість приховати IP-адресу в новій версії Chrome

Час читання: < 1 хв.
Google додала можливість приховати IP-адресу в новій версії Chrome

Google представила нову функцію в браузері Chrome, що дозволяє приховувати IP-адресу користувача для підвищення безпеки в Інтернеті.

Реклама

Ця опція з’явилася в лютому у версії браузера Chrome Canary і тепер доступна широкій аудиторії.

Функція приховування IP-адреси знаходиться в розділі «Установки» > «Конфіденційність та безпека» > «Захист від відстеження».

Нещодавно Google оновила опис цієї функції. Тепер, якщо Chrome запідозрить, що сайт може відстежувати користувача, частина його трафіку надсилатиметься через сервери конфіденційності.

Зараз читають  iOS 18 включить підтримку Apple Pay у Google Chrome та інших браузерах на ПК

Раніше опис функції свідчив, що після входу користувача в Chrome опція дозволяє обмежити відстеження підозрілими трекерами, відправляючи деякі запити через спеціальні сервери при завантаженні сторінки.

Таким чином, після активації опції «Приховати IP-адресу» браузер використовуватиме мощі Google по прихованню IP тільки в тих випадках, коли є підозра на відстеження активності користувача з боку сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОithome.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.