Через п’ять місяців після прем’єри бета-версії браузер Arc для платформи Windows вийшов у випуск. Розробники випустили проморолик, що демонструє основні переваги програми, і поділилися своїм баченням того, яке місце може зайняти Arc на ринку браузерів.
Arc ґрунтується на Chromium, але відрізняється від інших браузерів бічним розташуванням стрічки вкладок за замовчуванням. Є організація вкладок папок (Spaces), поділ екрана без відкриття другого вікна (Split View), редагування сторінок (Boosts), функція «картинка в картинці», а також підтримка тем оформлення, нічного режиму та функції Peek — швидкого перегляду посилань з наведення курсор. Завантажити браузер можна на сайті розробників .
Ще одна особливість Arc – створення профілів (робочих просторів) – наприклад, можна розділити робочий та домашній веб-серфінг. Крім того, браузер підтримує розширення для Google Chrome. Версія для Windows може синхронізуватися з програмою Arc Search для iOS. На момент релізу програма підтримує лише Windows 11, але пізніше зможе запускатися і на “десятці”.
Компанія The Browser Company вважає, що Arc — це «заміна Google Chrome, на яку всі так довго чекали». Розробники впевнені, що ринок браузерів стагнує, і Arc пропонує альтернативу конкурентам, як колись Google запропонувала Chrome замість звичного Internet Explorer. Цікавий факт – одним із творців Arc став Дарін Фішер, який раніше брав участь у розробці браузерів Netscape Navigator, Firefox та Chrome.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…