В новій версії Windows 11 зʼявляться корисні функції: які саме

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Microsoft регулярно випускає нові версії та покращує функціональність операційної системи Windows 11; у 2024 році компанія продовжує традицію, випускаючи версію 24H2 (або Update 2024), яка може стати найбільшим оновленням Windows 11 за всю історію Windows 11.

Раніше ми писали, що Microsoft готується випустити велике оновлення Windows цього року, але це буде версія 24H2 Windows 11, а не Windows 12, на яку всі так чекають. Очікується, що це оновлення вийде відразу в кінці цього року.

Зараз стало відомо, що Windows 11 версії 24H2 готова принести великі інновації у вигляді нових функцій штучного інтелекту і значних поліпшень для пристроїв Arm, що зробить майбутні ПК з чіпсетом Qualcomm Snapdragon X Elite відіграватимуть важливу роль у запуску.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Протягом останніх кількох років Microsoft надає безкоштовні оновлення програмного забезпечення для Windows, і версія 24H2 не є винятком. Це оновлення доступне безкоштовно для всіх, хто використовує Windows 11. Однак деякі нові функції в цій версії вимагатимуть спеціального обладнання, особливо ті, що пов’язані зі штучним інтелектом.

Що нового буде в Windows 11 версії 24H2

Оновлення Windows 11 2024 все ще знаходиться в активній розробці, і остаточний набір функцій ще не завершено. Проте багато функцій тестуються за допомогою інсайдерів Windows, і вже є звіти про інші можливості, які також плануються для цього оновлення.

Використання смартфона як вебкамери

У Windows 11 з’явиться можливість використовувати смартфон на базі Android як бездротову вебкамеру. Сучасні смартфони оснащені якісними камерами, які часто перевершують можливості провідних камер. Оновлена ​​версія Windows дозволить використовувати камеру у смартфоні для відеодзвінків на ПК та застосовувати додаткові ефекти.

У Windows 11 з’явиться спливаюче вікно з елементами керування та інформацією про статус підключення та рівень заряду акумулятора. Зараз ця функція доступна учасникам програми Windows Insider з версією програми «Зв’язок з Windows» 1.24012 і вище.

Тісна інтеграція Windows з Copilot

Microsoft зробить свого ШІ-помічника кориснішим. Наприклад, можна буде попросити Copilot просканувати Wi-Fi-мережі, показати інформацію про пристрій, повідомити рівень заряду батареї, увімкнути режим економії заряду, очистити сховище, зробити знімок екрану, взаємодіяти з функціями доступності та багато іншого. Однак Copilot буде доступним не в усіх країнах.

Вбудований генератор QR-кодів

Не потрібно буде надсилати електронні листи самому собі або чекати на синхронізацію Edge. Оновлення Windows дозволить генерувати QR-коди під час обміну посиланнями та передавати посилання між комп’ютерами та смартфонами.

Режим «Економія енергії»

Розширений режим енергозбереження буде підтримуватись десктопними ПК, які традиційно не використовують акумулятори. Він жертвуватиме продуктивністю заради економії енергії та дозволить зменшити рахунок за електрику.

Увімкнути енергозберігаючий режим можна буде через програму «Параметри» або спливаюче вікно «Швидкі налаштування». До області повідомлень додано новий значок у вигляді аркуша, щоб інформувати про те, що система працює на зниженому рівні продуктивності для економії енергії.

Більше віджетів на екрані блокування

Екран блокування у Windows 11 показуватиме більше корисної інформації. Його поточна версія дозволяє розмістити віджет погоди, а майбутні оновлення додадуть більше можливостей. З’являться віджети акцій, дорожньої обстановки, спортивних матчів та інші. Ці віджети додадуться в Windows 10.

Нагадаємо, Microsoft зробила несподіваний крок, продовживши термін підтримки необов’язкових оновлень для Windows 11 версії 22H2, відступивши від свого звичного графіка завершення підтримки. Це рішення має значення як для загального розвитку Windows 11, так і для індивідуальних користувачів, особливо тих, хто вирішив залишитися на цій версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.