Google представила платний Chrome за 6 доларів на місяць

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Google презентувала перший в історії компанії платний браузер Google Chrome. Чутки про нього ходили ще на початку квітня, а зараз про новий продукт корпорації стало відомо офіційно.

Платний браузер називається Google Chrome Enterprise Premium. Він поширюється за підпискою вартістю 6 доларів на місяць за особу. Браузер орієнтований на корпоративний сегмент і мало як буде корисним звичайним користувачам.

Чим відрізняється Google Chrome Enterprise Premium від звичайного Google Chrome

  • Корпоративний контроль забезпечує дотримання політик, керування оновленнями, поширенням корпоративних розширень браузера. Підтримка протоколів RDP, SCP та SSH;
  • Аналітика безпеки та звітність . Браузер підтримує звітність про події, звітність за пристроями, полегшує виконання судової експертизи та може інтегруватися спільно з продуктами Google та сторонніми рішеннями безпеки;
  • Контекстно-залежні засоби контролю можна масштабувати для веб-застосунків. Ці засоби можуть забезпечити безперервний доступ з нульовою довірою до SaaS та веб-додатків, можуть знизити ризики витоку даних;
  • Покращений захист даних забезпечує перевірку контенту та запобігання втраті даних, захист від шкідливих програм та захист від фішингу з використанням передової розвідки та штучного інтелекту, динамічну фільтрацію URL-адрес та категоризацію сайтів.

Докладнішу інформацію про можливості платного браузера Google розповіла у своєму блозі. Компанія поділилася, що Chrome Enterprise Premium у рази безпечніший за звичайну версію браузера, оскільки передає на 50% менше даних про користувача третім особам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.