У Windows 11 заборонили популярні додатки

Час читання: < 1 хв.

Microsoft не бажає, щоб користувачі змінювали зовнішній вигляд операційної системи Windows 11 за допомогою сторонніх додатків. Як повідомляє Neowin, компанія блокує можливість встановлення таких програм.

Реклама

У майбутній версії ОС Windwos 11 24H2 не можна запускати додатки на кшталт StartAllBlack, що дає змогу налаштовувати панель завдань і меню “Пуск”. Під заборону потрапив і ExplorerPatcher, завдяки якому можна зробити вигляд панелі в стилі Windows 10. Офіційною причиною сказано, що додатки “викликають проблеми з безпекою або продуктивністю”. Причому користувачам не можна навіть оновити вже встановлені програми.

Зараз читають  Виявлено критичну вразливість Wi-Fi у Windows, яка дозволяє запускати шкідливий код

В інтернеті вже знайшли способи обходу обмежень. Для цього потрібно перейменувати виконуваний файл. Імовірно, поки що програми блокують на основі їхніх назв. Не виключено, що обмеження вдосконалять найближчим часом. Зазначається, що Microsoft також, можливо, збирається позбавити від компонентів минулої операційної системи в Windows 11. У свіжих збірках користувачам заборонили відновлювати старий вигляд панелі завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.