Windows 11 перезавантажує сама себе: деталі

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Корпорація Microsoft розпочала тестування функціоналу автоматичної переустановки своєї операційної системи Windows 11. Повідомляється, що для активації цього процесу користувачеві потрібно лише натиснути на одну кнопку. При цьому найбільш значущим аспектом такої переустановки системи є збереження всіх файлів, налаштувань та даних, які раніше були встановлені на пристрій.

Така бажана та довгоочікувана опція для Windows 11 нарешті дасть можливість користувачам назавжди забути, як про перенесення даних на зовнішні накопичувачі, так і про резервне копіювання.

Як перезавантажити Windows 11

Переустановка операційної системи здійснюється безпосередньо через «Центр оновлення Windows». При цьому даний функціонал пропонує користувачеві самостійно вибрати між відновленням системи та повною переустановкою ОС, при якій будуть збережені всі дані.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За заявою експертів, перезавантаження Windows 11 займає всього кілька хвилин, і нагадує звичайнісіньке оновлення операційної системи в сучасних смартфонах.

Насамкінець нагадаємо, що нова опція сьогодні доступна лише для останньої бета-версії Windows 11. При цьому навіть на подібних пристроях вона повноцінно функціонує далеко не завжди, і не на всіх гаджетах. Залишається лише сподіватися, що повністю доопрацьовану фічу зі стабільною роботою розробники представлять вже наприкінці березня 2024 року, як було обіцяно раніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.