Microsoft оновить додаток Sticky Notes та інтегрує його з OneNote

Microsoft, схоже, готується до значного візуального оновлення свого улюбленого додатка Sticky Notes. Скріншот, яким поділився інсайдер Windows FireCube (@FireCubeStudios), демонструє свіжий інтерфейс зі світлими відтінками фіолетового, доповнений новим фіолетовим логотипом, що нагадує додаток OneNote від Microsoft.

Ці візуальні зміни натякають на потенційну глибшу інтеграцію між Sticky Notes та ширшою платформою OneNote. Попри фейсліфтинг, основна функціональність Sticky Notes залишається незмінною.

Ваші нотатки, як і раніше, розміщуватимуться у звичних прямокутних вікнах, які тепер акуратно згруповані в розділі “Нещодавні нотатки” для кращої організації.

На додаток до візуального оновлення, з’явився зручний рядок пошуку, який допоможе користувачам швидко знаходити свої старі нотатки.

Крім того, з’явилося спеціальне спливаюче вікно для створення нотаток, яке підтримує основні параметри форматування розширеного тексту, такі як напівжирний шрифт, курсив, підкреслення, закреслення та марковані/нумеровані списки.

Спочатку Sticky Notes був ексклюзивом для Windows 10, але згодом розширив свою присутність на пристроях Android та iOS, полегшивши користувачам безперебійну синхронізацію між пристроями.

Раніше Microsoft прив’язала Sticky Notes до OneNote, що дозволило користувачам отримувати доступ до своїх нотаток безпосередньо з програми OneNote на різних пристроях.

Хоча цей нещодавній редизайн не є першим значним оновленням Sticky Notes, він свідчить про постійне прагнення Microsoft вдосконалювати цей широко використовуваний організаційний інструмент, забезпечуючи його актуальність і корисність для користувачів на різних платформах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я