Microsoft задумала перетворити Windows 11 на Linux

У Windows 11 скоро з’явиться вбудована команда sudo, призначена для розробників. Sudo, скорочення від “суперкористувач”, широко використовується в операційних системах на базі Unix, таких як Linux і macOS, для запуску програм із вищими привілеями безпеки або від імені іншого користувача. Це дуже корисна команда для розробників, які тестують певні скрипти.

Microsoft використовує sudo всередині Windows, щоб дозволити розробникам запускати інструменти з підвищеними правами безпосередньо з сеансу консолі без підвищених прав.

Поки команду Sudo можна використовувати в тестовій збірці Windows 11 Canary. Ймовірно, у загальнодоступній версії Windows це нововведення з’явиться до кінця року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Це якийсь парадокс, вони зробили повершелл дуже зручним, а отдодати можливість -судо потрібні роки. Я розумію що це проблеми з безпекою але це давно потрібно було додати.

  2. Вінда ніколи лінуксом не стане як і лінукс віндою … Нехай майкрософт все сміття з процесів позабирає, зробить систему стабільнішою а не так що з часом замирається реєстр а потім заново перевстановлювати ОС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я