Dell випадково розкрила дату виходу нової версії Windows 11

Час читання: < 1 хв.

Під час анонсу ноутбуків XPS компанія Dell випадково розсекретила дату запуску оновлення Windows 11 24H1. До того ж стало відомо, коли нова версія ОС встановлюватиметься на комп’ютери, і що зможе запропонувати користувачам.

Реклама

За інформацією порталу Comss, на одному з рекламних зображень Dell анонсувала наявність Wi-Fi 7 у своєму новому ноутбуці. Примітка, набрана дрібним шрифтом, свідчить, що ця функція буде працювати на моделях під керуванням ОС Windows 11 24H1, яка стане доступною для завантаження у квітні, а на заводі «накатуватиметься» на споживчі пристрої з серпня.

Раніше про підтримку Wi-Fi 7 у черговому оновленні ОС повідомив портал Netgear. Про це свідчить і апдейт мережевих драйверів Intel ревізії 23.0.5. За даними з неофіційних джерел, накопичувальний патч під назвою Moment 5 не привнесе значних змін на кшталт глибокої інтеграції з ІІ — подібні функції Windows 11 отримає з наступними великими оновленнями до кінця 2024 року.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.