На всіх клавіатурах для Windows з’явиться нова кнопка

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Microsoft анонсувала нову обов’язкову клавішу для клавіатури ПК на Windows. Про це пише The Verge.

Реклама

Згідно з джерелом, Microsoft оголосила 2024 рік “новою ерою AI”, зокрема у сфері взаємодії з Windows 11. У зв’язку з цим на клавіатуру вперше за 30 років буде додано кнопку Copilot – власного нейромережевого помічника компанії.

Досі виробники ноутбуків і периферії дотримувалися необхідного мінімального набору кнопок, необхідних для повноцінної роботи з Windows – наприклад, кнопки “Win” для швидкого запуску меню “Пуск”. Інші клавіші вендори додавали опціонально для залучення покупців. Однак сама Microsoft близько 30 років не додавала нових клавіш на клавіатуру.

Пізніше буде оголошено, які виробники першими почнуть додавати кнопку Copilot на свої клавіатури. Через деякий час вона з’явиться на всій периферії, призначеній для Windows.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: