Google назвала таємницю Chrome, яка засмутить багатьох користувачів браузера

Час читання: < 1 хв.

Компанія Google визнала свою провину в судовій справі, пов’язаній з обманом користувачів у Chrome. Про це пише Ars Technica.

Реклама

Раніше ми розповідали про це викриття. До суду Каліфорнії звернулися кілька американців, щоб подати позов проти Google. Причина – таємне стеження за користувачами в режимі “Інкогніто” браузера Chrome.

Після кількох років розглядів суд визнав Google винною в порушенні закону про таємницю особистого життя. Під час процесу було встановлено факти фіксації дій користувачів, які вони здійснювали в мережі в режимі “Інкогніто”, а також констатовано, що Google не сповіщала про це – тобто стеження велося приховано, а отже, незаконно.

Зараз читають  iOS 18 включить підтримку Apple Pay у Google Chrome та інших браузерах на ПК

Google погодилася з цим рішенням і дала добро на всі необхідні дії зі свого боку, щоб справу було припинено якомога швидше. Ця історія є застереженням для всіх – розраховувати на повну приватність в інтернеті практично неможливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.