Microsoft додасть у Windows 11 кнопку швидкого перевстановлення системи без втрати даних

Нововведення вже доступне учасникам програми бета-тестування.

Час читання: < 1 хв.

Компанія Microsoft випустила нову тестову збірку Windows 11, в якій з’явилася функція швидкого усунення проблем методом перевстановлення операційної системи. Головне, що дані та додатки при цьому залишаться на місці.

Реклама

Функція поки доступна в бета-версії Windows 11 Insider Preview Build 25905. Знайти її можна в меню “Налаштування” > “Система” > “Відновлення” > “Усунення проблем за допомогою Центру оновлення Windows”. Цей метод кращий за скидання до заводських налаштувань, оскільки користувачі зможуть зберегти всю свою інформацію, налаштування та програми.

Зараз читають  Вийшов Firefox 127: огляд нововведень та покращень

Microsoft заявляє, що такий процес перевстановлення займає набагато менше часу, ніж відновлення ОС Windows 11 через Microsoft Media Creation Tool.

Очікується, що стабільна збірка Windows 11 з функцією швидкого перевстановлення стане доступною всім користувачам у лютому 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.