Чого очікувати від останнього оновлення інтерфейсу WhatsApp

Час читання: 2 хв.

WhatsApp, який належить компанії Meta, має чудову новину для своїх користувачів. Вони представляють новий дизайн, який зробить спілкування в чаті та обмін оновленнями статусів простішим і приємнішим. Основна мета – викликати посмішки на обличчях користувачів і заохотити більше відповідей на їхні статуси.

Реклама

Цей абсолютно новий дизайн наразі знаходиться на стадії тестування з деякими бета-тестерами. Ті, кому пощастило отримати останню бета-версію WhatsApp для Android 2.24.1.6 з Google Play Store, можуть випробувати її одними з перших. З часом все більше людей матимуть можливість випробувати цей свіжий вигляд.

Оновлення стосується не лише анестетиків. Воно вирішує конкретну проблему з аркушем прикріплення чату. Новий макет фокусується на оновленнях каналів, роблячи абсолютно зрозумілим, що контент у “Статусі” походить з каналу. Ця чіткість спрямована на покращення загального користувацького досвіду.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ОНОВЛЕННЯМ WHATSAPP

Хочете дізнатися, чи маєте ви доступ до цієї функції? Це легко перевірити – просто поділіться оновленням каналу у своєму статусі. Ви можете зробити це швидко, переславши оновлення каналу. Якщо ви можете це зробити, ви на правильному шляху!

Зараз читають  WhatsApp покращив відеодзвінки: що змінилося

WhatsApp не зупиняється на досягнутому. Ми додали зручний спосіб доступу та перегляду контенту з асоційованих каналів безпосередньо з підзаголовка статусу. Це означає, що ви можете швидко побачити, що відбувається в каналах, на які ви підписані, без зайвого клопоту.

Всі ці зміни є частиною прагнення WhatsApp зробити додаток більш приємним та інтерактивним для своїх користувачів. Як повідомляє WABetaInfo, платформа покращить користувацький досвід, і новий інтерфейс є яскравим свідченням цього зобов’язання. Зручний макет нового дизайну має на меті спростити взаємодію та забезпечити легкий доступ до оновлень спільних каналів WhatsApp.

На завершення, користувачі WhatsApp можуть розраховувати на більш приємну та зручну роботу. Ці захоплюючі зміни сприятимуть покращенню комунікації та залученості на платформі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.