У WhatsApp з’явиться нова функція

Час читання: < 1 хв.

Про це повідомляє портал WABetaInfo. Фахівці розповіли, що WhatsApp додав важливі фільтри, які допомагають класифікувати діалоги. “Фільтри розміщуються у верхній частині списку чатів”, – зазначили у WABetaInfo.

Реклама

За словами експертів, до списку нових фільтрів увійдуть групи діалогів “Не прочитано”, “Контакти” та “Групи”. “Це дає змогу швидко отримувати доступ до певних типів чатів”, – пояснили вони. Наприклад, фільтр “Не прочитано” відображає тільки ті діалоги, в яких є непрочитані повідомлення, а “Групи” включає в себе тільки групові бесіди, додали фахівці.

Зараз читають  WhatsApp покращив відеодзвінки: що змінилося

Нова функція доступна бета-тестерам, найближчим часом опція з’явиться у всіх користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.