Топ-5 нових топових функцій WhatsApp за 2023 рік

UPG

У 2023 році WhatsApp обзавівся цілою низкою корисних функцій, яких давно не вистачало користувачам. Розкажемо докладніше про 5 нових можливостей месенджера WhatsApp.

Редагування повідомлень

Найдовгоочікуваніша функція, відсутність якої сильно псувало враження від месенджера, це можливість редагувати вже надіслані повідомлення. Тепер WhatsApp дозволяє, наприклад, виправити друкарську помилку або перефразувати пропозицію протягом 15 хвилин після відправки.

Для редагування необхідно затиснути повідомлення та перейти в меню через три точки в кутку екрана – у ньому необхідно натиснути на дію «Змінити». Як і в інших месенджерах та соціальних мережах, біля зміненого повідомлення з’явиться відповідна позначка, яку зможе побачити співрозмовник.

Вхід до одного облікового запису з двох пристроїв

Тепер користувачі можуть зайти до свого облікового запису одночасно з кількох пристроїв, наприклад, зі смартфона та домашнього планшета. Для цього достатньо прив’язати свій обліковий запис на другому пристрої на сторінці з реєстрацією облікового запису та введенням номера. На ній потрібно натиснути на три точки і вибрати пункт “Прив’язка”, а потім відсканувати QR-код за допомогою першого пристрою (на ньому потрібний пункт знаходиться в розділі “Пов’язані пристрої”).

Важливо й те, що дії з другого пристрою трохи обмежені, наприклад, користувач не зможе змінити статус або відправити розсилку. Крім того, WhatsApp автоматично вийде з облікового запису на другому телефоні або планшеті, якщо власник не заходитиме додаток більше двох тижнів.

Відключення дзвінків від невідомих номерів у WhatsApp

2023 року шахраї стали частіше дзвонити жертвам за допомогою месенджерів, зокрема через WhatsApp. Спочатку боротися з цим було складно, оскільки дії визначників номерів не поширюються на месенджери, а шукати вручну, кому належить невідомий номер, виходить не завжди. Однак незабаром у WhatsApp з’явилася офіційна можливість заборонити незнайомим номерам здійснювати дзвінки користувачам через програму.

Щоб захистити себе від дзвінків сторонніх людей, які часто виявляються шахраями, необхідно перейти в налаштування месенджера, знайти розділ “Конфіденційність”, потім пункт “Дзвінки”, а в ньому активувати повзунок навпроти рядка “Вимкнути звук для невідомих номерів”.

Простий спосіб перенести чати на інший телефон

У месенджері з’явилася зручна можливість перенести історію всіх чатів на інший пристрій у кілька натискань. Тепер для цього не потрібний Google Диск або створення резервної копії у WhatsApp. Користувачеві достатньо перейти в налаштування програми та в розділі «Чати» вибрати пункт «Перенос чатів». Далі залишається слідувати інструкції та відсканувати QR-код на одному пристрої за допомогою іншого – після цього всі чати миттєво з’являться і на другому смартфоні чи планшеті.

Поява спільнот

WhatsApp обзавівся і своїм аналогом каналів, які є у месенджері Telegram. Поки що ця функція недоступна в Росії, але її можливості практично ідентичні — користувачі можуть підписуватися на спільноти, що сподобалися, залишати реакції і створювати власні канали. З невеликих відмінностей розробники WhatsApp виділили глибші налаштування приватності, а також створення каталогів каналів для кожної країни окремо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. “Поки що ця функція недоступна в Росії, але її можливості практично ідентичні ….”
    Сайт перекладає новини з расєянських медіа. Вже неодноразово звертав на це увагу. У вас що, нема авторів, які знають інші мови????

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я