У Google Chrome з’явилася унікальна система захисту

UPG

За даними Windows Latest, компанія Google вбудувала в браузер Chrome на Windows, macOS і Android нову функцію, яка називається Tracking Protection. Її можна увімкнути (або вимкнути) в налаштуваннях. Ця функція відповідає за безпеку і перешкоджає стеженню за користувачем з боку різних трекерів, розміщених на сайтах.

Функція Tracking Protection вже доступна в Canary-версії Chrome на сторінці налаштувань chrome://settings/cookies, а незабаром вона з’явиться в інших збірках, зокрема й релізній. На вибір користувачеві надається кілька рівнів захисту – від максимально можливого до повністю відключеного. Також є настроюваний режим, який дає змогу користувачеві вибрати різні опції захисту, залишивши тільки ті, що потрібні йому. Наприклад, якщо сайт погано працює без кукі, можна дозволити браузеру зберігати ці дані, але тільки на короткий період часу, після чого вони будуть видалятися.

Google також змінить режим “Інкогніто” в Chrome, він стане ще більш приватним і захищатиме користувача від стеження на сайтах, які збирають статистику про такі відвідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я