Google Chrome круто оновився на честь ювілею

UPG

Браузеру Google Chrome виповнилося 15 років. З такого приводу розробники оновили дизайн і поліпшили безпеку пошуковика.

Тепер Google Chrome повністю відповідає дизайну Material You. У меню налаштувань (три точки) з’явився швидкий доступ до Google Перекладача, розширень, паролів та інших функцій, які раніше були глибоко заховані.

Зовнішній вигляд магазину розширень також змінився. Крім того, в каталог додали розширення на базі штучного інтелекту і категорію “Вибір редакції“. Оновлену версію можна побачити тут.

Пошук через Chrome став простішим. На веб-сторінці, можна вибрати опцію “Шукати за допомогою Google”. Відкриється бічна панель пошуку Google, де можна дізнатися більше про сторінку або подивитися схожі запити.

Google Safe Browsing тепер відстежує небезпечні сайти в режимі реального часу, а не кожні 30-60 хвилин, як було раніше. Також поліпшили перевірку безпеки плагінів.

Усі перераховані вище нововведення стосуються ПК-версії браузера. Зараз апдейт перебуває на стадії розгортання і буде доступний усім користувачам у найближчі тижні.

Щоб оновити Chrome необхідно: зайти в меню налаштувань (три крапки) → “Налаштування” → “Про браузер Chrome”. Оновлення запуститься автоматично.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я