У Google Chrome з’явилася опція, яка розлютить вас

UPG

Компанія Google почала впроваджувати нову політику стеження за користувачем у браузер Chrome. Про це пише ZDNet.

Згідно з джерелом, йдеться про власну програму Google під назвою “Підвищена конфіденційність реклами”. Компанія відходить від традиційного використання cookie-файлів для відстеження дій користувача і впроваджує власний стандарт збору даних.

Підпишіться на iGuides у Telegram, щоб дізнатися про все першим.

Хоча назва говорить про приватність, сама опція, по суті, дає веб-сайтам можливість збирати історію ваших відвідувань у Chrome і показувати рекламу на її підставі. Про те, що фіча прийшла у ваш браузер, можна дізнатися за незвичайним діалоговим вікном після його чергового оновлення.

Якщо спростити, то Google “примазалася” до ваших даних за допомогою нової системи стеження – тобто тепер вона дала сама собі право збирати, аналізувати і продавати дані про ваші дії в мережі.

Google пише “Ви можете внести зміни до налаштувань Chrome”, водночас нова програма збору даних залишається увімкненою при натисканні єдиної кнопки “Зрозуміло”. Компанія явно розраховує на те, що більшість користувачів не захочуть занурюватися в тему і лазити в налаштуваннях.

Відключити нову політику збору інформації Chrome все ж можна:

  • Відкрийте “Налаштування” → “Конфіденційність і безпека”
  • Виберіть “Конфіденційність у рекламі”
  • Вимкніть усі три параметри на цій сторінці.

Після вимкнення сайти все одно зможуть стежити за вами, але лише за допомогою “старих-добрих” методів, наприклад, cookie. Сам Chrome при цьому нічого не отримає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я