Оцініть новий дизайн WhatsApp. Скоро месенджер виглядатиме зовсім інакше

UPG

Співробітники профільного ресурсу WABetaInfo, які відстежують всі зміни в WhatsApp, знайшли дещо цікаве. У файлах бета-версії під номером 2.23.18.18 є сліди майбутнього редизайну месенджера. Знахідка вийшла дійсно несподіваною, враховуючи, що інтерфейс WhatsApp не змінювався вже кілька років.

Не сказати, щоб дизайн переробили радикально, але зміни відразу впадають в очі. Широка верхня смуга в месенджері із зеленої стала білою, а логотип WhatsApp, навпаки, перефарбували в зелений, заодно змінивши шрифт напису.

Звичні пункти меню з “Чатами”, “Статусом” і “Дзвінками” переїхали вниз, а їхнє місце зайняли фільтри. З їхньою допомогою можна буде відкрити відразу всі повідомлення (All), тільки непрочитані (Unread), особисті (Personal) або робочі (Business). Якщо з першими двома все зрозуміло, то останні – це щось новеньке. Ймовірно, у месенджері можна буде позначати діалоги як робочі або особисті, а потім зручно відсортовувати їх через фільтри.

Ліворуч – новий дизайн, праворуч – старий.

Зелена кнопка в правій нижній частині, що дає змогу почати новий діалог, тепер теж має інший вигляд. Схожі зміни помічені і в WhatsApp для iOS, тож незабаром дизайн месенджера на всіх платформах стане практично ідентичним.

Коли саме чекати редизайну на стабільній версії WhatsApp – поки неясно. Ймовірно, розробникам знадобиться пристойна кількість часу, щоб протестувати нововведення, адже навіть у бета-версії вони поки приховані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я