Операційна система постійно розвивається та оновлюється, а вже найближчими днями всім користувачам стане доступне для завантаження та встановлення перше велике оновлення під назвою 22H2. Воно принесе із собою чимало нововведень.
Тим часом, власникам не надто продуктивних і не надто потужних комп’ютерів варто враховувати, що після встановлення оновлення 22H2, або установки Windows 11 з вбудованим у неї таким апдейтом «з коробки», доведеться так чи інакше зіткнутися з далеко не найприємнішою подією. Справа в тому, що компанія Microsoft знизила рівень швидкодії своєї платформи, зробивши це з метою захисту від різного роду шкідливого програмного забезпечення та хакерських атак з використанням різних методів.
Американська корпорація активувала за умовчанням захист ядра ОС від втручання, але забезпечення її роботи потрібен значний обсяг системних ресурсів. У результаті, як наслідок, швидкодія старих електронних пристроїв через це може скоротитися вдвічі і більше.
В операційній системі Windows 11 з моменту її релізу є вбудований захист від втручання в ядро, але вона вимкнена за умовчанням. Після встановлення апдейта 22H2, або при встановленні ОС з нуля з вже вбудованим оновленням такого роду, цей захист ввімкнеться автоматично і працюватиме на постійній основі.
Це призведе до зниження швидкодії при роботі з платформою, під час ігрового процесу та при роботі з будь-якими програмами. Чим слабше технічне оснащення використовується в комп’ютері, тим сильнішим і потужнішим виявиться зниження швидкості роботи. Саме тому всі й кожен, хто оновить операційну систему, має знати, що повернути швидкодію назад можна.
Для того, щоб збільшити швидкість роботи Windows 11 вдвічі, повернувши її на нормальний колишній рівень навіть після встановлення оновлення 22H2, потрібно вимкнути одне налаштування. Такою є функція захисту ядра. Зробити це можна в «Налаштуваннях», перейшовши до розділу «Безпека». На деяких електронних пристроях для вимкнення такої функції може знадобитися переведення операційної системи в безпечний режим, якщо увімкнено додатковий захист.
Виходячи з усього цього слід, що вже дуже скоро власники різного роду електронних пристроїв зіткнуться зі зниженням продуктивності своїх комп’ютерів, але її все ж таки можна повернути назад, виконавши певні дії. Очевидно, що Microsoft вирішила активувати таку функцію за замовчуванням у всіх користувачів для посилення безпеки платформи в глобальних масштабах.
У листопаді 2024 року компанія Redmi презентувала смартфони Redmi K80 і K80 Pro для ринку…
MacBook Pro від Apple нещодавно отримав оновлення з чіпом M4, а в кінці 2025 року…
Минулого року компанія Huawei приголомшила світ смартфоном Mate XT, який складається втричі (до речі, він…
Дженсен Хуанг, генеральний директор компанії Nvidia, нещодавно заявив, що розвиток їхніх ШІ-чіпів йде набагато швидше,…
Фахівці з ремонту мобільних пристроїв насторожено ставляться до поширеної практики користувачів, які продовжують використовувати смартфони…
Вчора компанія Samsung оголосила, що представить Galaxy S25 22 січня. Напередодні анонсу телефону з'явилася додаткова…