Програми

Telegram отримав довгоочікувану функцію, якої немає у WhatsApp

Share
Час читання: 2 хв.

Починаючи з 15 липня 2022 року, почалося тестування нової функції в Telegram, в рамках якої користувачі можуть заборонити надсилати їм голосові повідомлення. У результаті, як наслідок, ніхто не зможе відправити голосовий файл конкретній людині, тому що при спробі записати та відправити таку, з’явиться повідомлення про недоступність подібної дії. Аналогічно не вийде записати голосове повідомлення для будь-кого, після чого переслати його тому, хто відмовився від отримання будь-яких голосових повідомлень, незалежно від їх тривалості та інших факторів. Нова можливість вже доступна обмеженій кількості людей у ​​налаштуваннях месенджера, однак отримати доступ до неї можна тільки за гроші.

Telegram отримав довгоочікувану функцію, якої немає і не буде в такому месенджері, як WhatsApp. Нове програмне забезпечення пропонує просто приголомшливий за сукупністю якостей користувальницький досвід, здатний приємно порадувати всіх і кожного. Ні для кого не секрет, що далеко не всім подобається отримувати голосові повідомлення, тому що на прослуховування таких доводиться витрачати час, і подібний формат спілкування не надто зручний, якщо в майбутньому потрібно знайти будь-яку інформацію. Саме тому багато людей буквально ненавидять подібний вид спілкування, але не можуть із цим нічого вдіяти. Однак нова функція повною мірою вирішить цю проблему.

Підписка на Telegram Premium коштує $5 доларів на місяць, пропонуючи безліч можливостей. Відключення голосових повідомлень є однією з нових функцій, яку вирішили додати до платної передплати з метою зробити її більш популярною та затребуваною з боку користувачів. Подібна нова функція, безумовно, приємно порадує дуже багатьох людей, зробивши їх життя кращим, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. У майбутньому, можливо, функція відключення отримання голосових повідомлень стане доступною і без підписки, але щонайменше протягом кількох місяців вона буде доступна виключно тим, хто готовий оплачувати преміальну передплату, віддаючи за неї кошти знову і знову.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024