Програми

З 30 травня WhatsApp зробить особисті дані користувачів доступними всім бажаючим

Share
Час читання: < 1 хв.

Всі особисті дані користувачів у всесвітньо відомому месенджері надійно захищені від третіх осіб, завдяки чому ніхто сторонній не може отримати до них доступу, проте вже незабаром ситуація зміниться. Як стало відомо, з 30 травня сервіс зробить особисті дані всіх користувачів без винятку доступними для перегляду всіх бажаючих.

Часи змінюються, а водночас змінюється і політика месенджера стосовно всім користувачам, які його використовують. Як стало відомо, вже в кінці травня вийде оновлена ​​версія WhatsApp для комп’ютерів і смартфонів, що працюють на базі Windows, Linux, macOS, Android і iOS. 

Нове програмне забезпечення принесе оновлення в частині захисту особистих даних. Так, сервіс почне запам’ятовувати, які користувачі увійшли до будь-якого каналу або групового чату, тому можна буде завжди переглянути, скільки людей і хто конкретно перебували в спільноті в той чи інший період часу. Зараз, якщо хтось залишає чат, канал або інший груповий простір, інформація про його присутність автоматично видаляється безслідно.

Користувачі матимуть можливість переглядати список колишніх учасників групових бесід, роблячи це максимально легко. При цьому така інформація буде доступна всім користувачам WhatsApp без винятку, а не тільки адміністрації каналу або його модераторам. На практиці це означає, що стане легше і простіше «пробивати» конкретних людей, адже можна буде завжди подивитися, хто саме і коли був підписаний на ті чи інші джерела інформації, або просто спілкувався з кимось. 

Заради чого месенджер вирішив піти на подібний крок не повідомляється, однак серед користувачів є думка про те, що впровадити таку не найприємнішу новацію розробникам довелося після вимог влади США та Європи, які хочуть знати, хто і коли брав участь у групових чатах.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: WhatsApp
  • Останні записи

    PlayStation 6 може стати останньою консолью Sony

    До виходу PlayStation 1 ринок ігрових приставок був вже досить зрілим, з кількома гравцями, але…

    25.11.2024

    Sony працює над портативною консоллю для PlayStation 5

    В інтернеті з'являлися неофіційні повідомлення про те, що компанія Sony займається розробкою нової портативної ігрової…

    25.11.2024

    Камера базового iPhone 16 перевершила можливості Galaxy S24 Ultra

    Згідно з результатами тестування DxOMark, камера базового iPhone 16 перевершила топовий Samsung Galaxy S24 Ultra,…

    25.11.2024

    Експерти назвали найкращі процесори для геймерів у різних цінових сегментах

    Експерти сайту Tom's Hardware підготували список найкращих процесорів для геймерів, розподіливши їх за ціновими категоріями,…

    25.11.2024

    Експерти виявили суттєвий недолік у MacBook Pro з чипом M4 Pro

    Майстри ремонту з iFixit розібрали новий MacBook Pro з чипом М4 Pro і дійшли невтішних…

    25.11.2024

    Шахраї масово розповсюджують віруси через фотографії у месенджерах

    Шахраї використовують старі схеми, застосовуючи сучасні технології. Як розповів експерт з'явилася нова варіація старого виверту…

    25.11.2024