Microsoft вирішила змінити інтерфейс Windows 11

Компанія Microsoft, мабуть, не зовсім задоволена дизайном її нової операційної системи Windows 11. Це цілком зрозуміло, адже в цій ОС залишається спадщина попередніх версій Windows у вигляді застарілих іконок, кнопок, діалогових вікон та інших елементів, від яких виявилося не так просто позбутися.

Windows 11 була випущена восени минулого року, але дизайнери Microsoft досі продовжують “зачісувати” цю операційну систему, змінюючи дизайн різних компонентів. Перед ними стоїть завдання повністю позбавити WinUI пережитків минулого. За даними сайту WindowsLatest , свіжа тестова збірка Windows 11 з номером 25115 містить ще кілька змін інтерфейсу користувача.

У Windows 11 було змінено діалогове вікно з опціями відключення комп’ютера, яке відкривається при натисканні клавіш Alt + F4. Діалог став набагато мінімалістичнішим — можна лише вибрати опцію відключення та підтвердити дію або закрити вікно та повернутися до роботи з комп’ютером.

Колишній діалог вимкнення у Windows 11 був майже таким самим, як у Windows 10, і не цілком відповідав новій мові дизайну (наприклад, у нього, на відміну від інших діалогових вікон у Windows 11, відсутні закруглення кутів). Крім того, користувачеві іноді пропонувалося вибрати причину, через яку він хоче вимкнути або перезавантажити комп’ютер (за задумом Microsoft це повинно допомагати розробникам боротися з багами), а тепер такого опитування немає.

Дизайнери Microsoft також вирішили позбавитися дизайну часів Window 8 і Windows RT на екрані відновлення операційної системи Windows Recovery Environment. Повністю переробляти дизайн цього екрану вони поки що не стали, а лише оновили іконки, замінивши старі сучаснішими.

Всі ці зміни з’явилися в Dev-каналі Windows 11, оновлення з якого отримують учасники програми Windows 11. Велике оновлення Windows 11 з цими та іншими нововведеннями вийде наступного року. У Windows 11, як і раніше, залишається безліч елементів, які вимагають повної переробки відповідно до нової мови дизайну, у тому числі Панель управління. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я