Люди, як і раніше, не поспішають встановлювати новітню Windows 11

Платформа AdDuplex продовжує відслідковувати швидкість розповсюдження різних версій Windows. На цей раз ресурс опублікував результати дослідження за квітень. Вони показують, що нова Windows 11 поширюється вкрай повільно.

За статистикою AdDuplex, користувачі не поспішають переходити на нову версію операційної системи. У квітні 2022 року частка Windows 11 серед усіх ПК із системою Microsoft збільшилася до 19,7%, тоді як місяцем раніше вона становила 19,4%. Як бачите, приріст невеликий.

Найпопулярнішою версією ОС, як і раніше, залишається Windows 10 21H2, яка використовується на 35% пристроїв. Частка раніше випущеної Windows 10 21H1 у квітні становила 26,4%. Поширення ранніх версій ОС поступово скорочується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Семерка почему то даже не упоминается, хотя среди моих знакомых большинство, чье железо вопреки стараниям Майкрософт поддерживает установку “семерки” продолжают пользоваться именно ею. Подпеваете своими “исследованиями” политике Макрософт? Да и разница между 10 и 11 приблизительно такая же, как между Vista и 8. И то, и то сырое гамно, но второе чуть получше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я