Ентузіаст переніс WhatsApp на розумний годинник Apple

Популярний месенджер офіційно не має версії для смарт-годин, тож розробник Адам Фут взявся виправити ситуацію своїми руками. Він створив адаптований клієнт WhatsApp для Apple Watch, який вже можна завантажити в офіційному магазині без джейлбрейку, довгих налаштувань та інших танців із бубном.

Програма отримує доступ до облікового запису власника годинника завдяки використанню API веб-версії WhatsApp. Після встановлення потрібно відсканувати QR-код за допомогою смартфона для реєстрації нового пристрою. На екрані Apple Watch з’явиться список чатів, коли вибрано діалог, можна переглянути журнал листування або надіслати нове повідомлення.

Передбачені також можливості налаштування інтерфейсу – відображення або приховування зображень профілів контактів, вибір кольору спливаючих повідомлень та інші функції кастомізації. WristChat підтримує тактильний зворотний зв’язок та інтегрується з екранною клавіатурою WristBoard, в якій є автозаміна та швидкі підказки при наборі тексту. Доступні й інші методи введення – наприклад, диктування та Scribble.

Розробник зазначає, що програма не підтримує функцію створення нових діалогів – повідомлення можна надсилати лише в вже розпочаті чати. Вартість програми App Store становить $2,99. В ту ж суму обійдеться і покупка екранної клавіатури WristBoard .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я