WhatsApp заблокує поширення фейкових новин

Дедалі більше соціальних платформ починає боротися із поширенням неправдивої інформації. Днями WhatsApp почав тестувати обмеження щодо пересилання одного й того ж повідомлення різним людям.

Ці уроки пов’язані з великим потоком дезінформації, яка, в свою чергу, пов’язана з війною в Україні та вже забутим у нас COVID-19. Відтепер, починаючи з версії Beta 2.22.7.2 для Android, користувачам по всьому світу стане набагато складніше ділитися повідомленнями, якими вони вже ділилися раніше.

Якщо повідомлення вже позначене як перенаправлене, його більше неможливо буде переслати більш ніж одній групі одночасно. Якщо користувачі спробують обійти це обмеження, програма покаже повідомлення про те, що «Переадресовані повідомлення можуть бути надіслані лише до одного групового чату». Тобто розіслати повідомлення відразу в кільком адресантам не вдасться. Прийдеться все робити вручну.

Таким чином, WhatsApp сподівається відлякати авторів фейкових новин, ускладнивши їм завдання. На даний момент це нововведення доступне тільки в бета-версії програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я