Названо приховані можливості месенджера Telegram

72

Сьогоднішній матеріал ставитиметься до одного з найпопулярніших месенджерів в Україні – Telegram. Поговоримо сьогодні про його нові функції, про які ще багато хто не знає. Чесно кажучи, можливості, які пропонував Telegram, вражали ще раніше. Тому не дивно, що деякі навіть просунуті користувачі цієї програми не знали про наступні (приховані) функції цієї програми. Отже, у сьогоднішній статті наведемо кілька із них.

  1. Номер телефону певної особи.

Погодьтеся, що кожен з нас часто знаходив номер телефону потрібної людини саме через Telegram, оскільки зазвичай він є загальновідомим для всіх.

Однак це не завжди добре. Чому? А все тому, що таким чином знайти Ваш мобільний номер може зловмисник, який не матиме добрих намірів сто відсотків.

Отже, щоб приховати цю особисту інформацію, Вам потрібно спочатку перейти в налаштування конфіденційності (додаток Telegram), а потім вибрати, хто і як зможе бачити Ваш номер телефону.
До речі, така сама схема працює із приховуванням фотографії, встановленої як Ваш аватар.

Зрозуміло, іноді дуже зручно переглядати свої (або близьких) застарілі фотографії таким чином. І це добре, що розробники Telegram все ж таки дозволили подібну можливість.

Однак, погодьтеся, є деякі люди, які не повинні бачити ці фото (наприклад, ті ж аферисти, які можуть використовувати їх для негативних цілей).
Тому в тих же конфіденційності профілю Ви можете контролювати, хто може бачити Ваші минулі аватари.

  1. Додатковий (хмарний пароль).

Кожен із нас бажає краще захистити свій профіль від будь-яких спроб злому.

Так, комусь вистачає звичайного пароля, який ми повинні вводити на вході на свій Telegram-аккаунт.
Однак для створення більшого шару безпеки на профіль використовуйте пароль хмари.

Відтворити це можна, перейшовши в налаштування Telegram, потім розділ Конфіденційність, надалі ще один підрозділ – Хмарний пароль.

  1. Можна контролювати завантаження файлів.

Часто користувачі месенджера Telegram зустрічаються з проблемою автозавантаження деяких відправлених файлів, хоча на той момент вони навіть не потрібні (а скасувати їх дуже важко).
Запобігти цьому можна, скасувавши завантаження під час використання стільникового трафіку.

Це можна відтворити за допомогою параметрів Телеграм у розділі Автозавантаження. І все, тепер проблема ненадсилання СМС-повідомлень не буде хвилювати Вас.

  1. Можна вимкнути доступ до облікового запису на деяких пристроях будь-якої миті.

Бувають різні ситуації, коли Вам необхідно дуже швидко відключити доступ до Вашого Телеграм-акаунту, наприклад: злом, або не згадали про вихід з власного профілю на телефоні друга. Тому, спосіб про який ми сьогодні розповімо, стане Вам у нагоді.

Отже, щоб вийти з Телеграми на іншому пристрої, необхідно лише в розділі Пристрої вимкнути його (там буде написано місце, звідки йде сигнал та модель телефону, на якому є доступ до Вашого профілю).

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я