Microsoft вирішила повернути звичний «синій екран смерті» у Windows 11

134

Microsoft вирішила знову змінити “екран смерті” у Windows 11 – в оновленні, яке має вийти з дня на день, від чорного кольору відмовляться на користь класичного синього.

Спочатку компанія змінила дизайн, щоб він більше відповідав новому стилю Windows 11. Чому зміни відмовилися, незрозуміло. Журналісти The Verge вважають, що «чорний екран смерті» почав злити системних адміністраторів, які намагаються розібратися з проблемами ПК віддалено — із синім кольором все зрозуміло, а коли користувачі кажуть, що у них чорний екран, це насамперед викликає асоціацію з проблемами монітора. , а чи не системи. 

Зміна кольору була першим великим оновленням з тих пір, як Microsoft додала до помилки сумний смайлик у Windows 8 у 2012 році та QR-код у 2016-му. Спочатку BSOD (Blue Screen of Death) з’явився у Windows 3.0, щоб допомогти виявити причини збою в роботі операційної системи та усунути їх.

“Екран смерті” відображається, якщо виникла критична помилка, що заважає запуску та функціонуванню ОС. На ньому можна подивитися код помилки і перейти до довідкової інформації, відсканувавши QR-код.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зараз читають  Браузер Samsung Internet отримав одну з фішок Safari

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я