Microsoft прискорила комп’ютери на Windows

177

На початку місяця ми повідомляли, що перші користувачі Windows 11 зіткнулися з проблемою, яка знижувала продуктивність процесорів. Сьогодні стало відомо, що розробники випустили оновлення, яке усуває дані недоліки і доступно для широкої публіки через стандартний механізм поновлення Windows 11.

Нагадаємо, суть проблеми полягала в двох помилках. Перша пов’язана з затримкою кеш-пам’яті L3 – доступ до якої збільшився в три рази, якщо порівнювати з комп’ютерами працюють на Windows 10. У результаті у додатків які «чутливі до часу доступу до підсистеми пам’яті» спостерігається падіння продуктивності на 3-5 відсотків, в іграх цей показник збільшується до 15 відсотків.

Інша помилка полягає в неправильній роботі планувальника завдань в Windows 11, який некоректно використовує механізм Collaborative Processor Performance Control (CPPC2) для розподілу навантаження на ядра процесора. За словами представників AMD, додатки використовують малу кількість потоків CPU особливо схильні до зниження продуктивності, зокрема це стосується процесорів з вісьмома або більше ядрами і тепловим пакетом від 65 Вт.

Обидві ці проблеми були усунуті в недавно представлених апдейтах. Компанія Microsoft випустила накопичувальне оновлення під номером збірки KB5006746, яке виправляє роботу планувальника завдань і помилку з кешем L3. Крім цього, AMD випустила нові версії драйверів для процесорів, які допомогли у вирішенні проблем.

Ресурс Hot Hardware завантажив вищезгадані оновлення та протестував на комп’ютері з процесором AMD Ryzen 9 5950X. За словами фахівців, помилки дійсно були усунені і система працює швидко і стабільно.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я