Названо 8 головних багів Windows 11

186

У нашому огляді Windows 11 ми попереджали, що не варто встановлювати нову операційну систему відразу після її виходу – адже в ній можуть залишитися серйозні баги, невиявлені під час тестування.

Технічний експерт, головний редактор Bleeping Computer Лоренс Абрамс назвав вісім головних проблем нової Windows 11, над якими вже працюють фахівці Microsoft, повідомляє ” ЛІГА.net “.

До них він відніс панель задач з Windows 10, яка з’явилася у ряду користувачів Windows 11, а також помилки з запуском меню “Пуск”. Найгучніша на даний момент проблема – знижена продуктивність ряду процесорів AMD (до -15%).

Частина користувачів з продуктивними пристроями побачили повідомлення про те, що їхній комп’ютер не відповідає системним вимоги ОС. У ряду користувачів Провідник споживає дуже багато оперативної пам’яті (до 1 ГБ), а користувачі з В’єтнаму скаржаться на те, що не відкривається популярний в цій країні браузер Cốc Cốc.

Крім того, Абрамс розповів про проблеми із сумісністю Windows 11 з Oracle VirtualBox, а також про втрату даних при використанні мережевих програм від Dell і Intel.

Популярні новини  Вийшло перше оновлення релізної версії Windows 11

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я