Стала відома дата виходу Microsoft Office 2021

79

Microsoft випустить нову версію свого пакету офісних програм Office 2021 вже через кілька тижнів, 5 жовтня, разом з масовим запуском Windows 11, повідомляє УНИАН.

Про це пише Engadget. Зазначається, що Office 2021 – це одноразова покупка, доступна як на Windows, так і на macOS. Він буде альтернативою для користувачів, які не хочуть користуватися сервісами по підписці Microsoft 365.

У Microsoft пообіцяли розкрити подробиці про Office 2021 найближчим часом. Однак за даними ЗМІ, новий офісний пакет отримає ряд нововведень, представлених в Office LTSC для корпоративних клієнтів, який був запущений сьогодні.

Серед них – підтримка темного режиму і нові можливості для спільного доступу.

Популярні новини  Windows 11 зацікавила людей, але лише деякі готові купити новий комп'ютер заради неї

Нагадаємо Microsoft призначила дату виходу нової операційної системи Windows 11 на 5 жовтня.

Windows 11 буде доступна через безкоштовне оновлення на відповідних комп’ютерах (ПК) з Windows 10. Крім того, деякі моделі ПК надійдуть у продаж вже з передвстановленою новою операційною системою Windows 11.

Як повідомляється в блозі Microsoft, Windows 11 дозволить підвищити продуктивність пристроїв і ефективність роботи з додатками.

Також в компанії повідомили, що безкоштовне оновлення до Windows 11 буде відбуватися поетапно. Зокрема, процес безкоштовного оновлення до Windows 11 почнеться 5 жовтня і буде проходити в кілька етапів для підвищення якості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я