Нова функція WhatsApp не вимагає інтернету

84

Розробники популярного месенджера WhatsApp випустили корисне оновлення, яке дозволить їм користуватися навіть без інтернету.

За даними ресурсу  9To5Mac , люди зможуть використовувати WhatsApp на чотирьох різних пристроях і на одному мобільному телефоні. Це означає, що месенджер зможе працювати на комп’ютері або Mac навіть без смартфона або без підключення до Інтернету.

Завдяки сумісності з декількома пристроями користувачі можуть використовувати WhatsApp Web, настільну і мобільні версії і без підключення до Інтернету або основного телефону.

Якщо користувач перестане використовувати WhatsApp на підключених пристроях більше двох тижнів, пов’язані з ним гаджети будуть автоматично відключені системою.

Однак оцінити нововведення можуть поки не всі користувачі, так як зараз нова функція знаходиться на етапі бета-тестування і поширюється для невеликої кількості учасників. Як тільки тестування пройде успішно, WhatsApp з новими функціями буде доступний всім.

Ви можете перевірити, чи дозволені декількох пристроїв для вашого профілю WhatsApp, відкривши “Установки програми” -> “Пов’язані пристрою”. Якщо ви бачите новий рядок з назвою multi-device, це означає, що ви, нарешті, можете приєднатися до бета-програмою.

Розробники месенджера також попереджають, що ця тестова версія нестабільна і має низку обмежень на даний момент:

  • Закріплені чати: вони можуть синхронізуватися не відразу.
  • Поточні позиціонування може бути не видно на пов’язаних пристроях.
  • Якщо ви приєднаєтеся до бета-програмою в WhatsApp Business, назва і ярлики вашої компанії можна буде змінити в веб-додатках і додатках для ПК.
  • Ви не можете спілкуватися в чаті і дзвонити людям, у яких на телефоні встановлена ​​стара версія WhatsApp.

Також з виходом повноцінного поновлення є висока ймовірність, що WhatsApp отримає окрему версію для iPad, про що ходять чутки вже близько трьох років.

Популярні новини  Facebook спіймали на стеженні за користувачами через камеру під час перегляду стрічки

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я