Програми

Ігрові функцій Windows 11 отримають не всі

Share

Нова версія операційної системи від Microsoft буквально в момент свого анонсу викликала фурор, адже хоч на перший погляд може здатися, що кількість і важливість нововведень залишає бажати кращого, насправді ж їх дуже велика кількість, а їх користь важко переоцінити. І якщо ж говорити саме про одну з найцікавіших і хвилюючих всіх функцій Windows 11, яка пов’язана безпосередньо з відеоіграми, DirectStorage, то вона, на жаль для всіх, чи не з’явиться в Windows 10. Але цього за великим рахунком і варто було очікувати.

Також корпорація Microsoft вже підтвердила в рамках розмови з виданням PC Gamer те, що згадана вище технологія DirectStorage є ексклюзивною для її нової операційної системи і не стане доступною для Windows 10 як частину чергового системного оновлення. І так, не дивлячись на те, що все це далеко не несподівано, все ж це дуже розчаровує новина, враховуючи всі ті переваги, які надає DirectStorage. Даний API, вперше анонсований як частина консолей нового покоління від Microsoft, Xbox Series X і S, був розроблений з метою оптимізації запитів вводу-виводу для 3D-ресурсів між твердотілим накопичувачем і графічним процесором, уникаючи контакту з процесором центральним.

І як зазначає інший авторитетний джерело, ArsTechnica, майбутнє впровадження DirectStorage забезпечить не тільки прискорення завантажень, а й помітним чином поліпшить інші технічні елементи відеоігор, а саме такі, як відстань промальовування разом з різноманітністю текстур. Даний API також важливий і тим, що він дозволяє ігор миттєво вводити ресурси, дозволяючи розробникам піти від вивертів, які вони були змушені використовувати десятиліттями з тією самою метою, щоб приховати додаткові, а також основні завантаження в своїх творіннях.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Але як би там не було, важливо пам’ятати і про те, що крім однієї лише Windows 11, вам також буде потрібно відповідати ще декільком вимогам для того, щоб скористатися всіма існуючими перевагами DirectStorage на вашому комп’ютері. Таким чином, посилаючись на численні звіти, можна зробити висновок, згідно з яким для належної роботи нового API компанії буде потрібно твердотільний накопичувач стандарту NVMe з об’ємом пам’яті не менше 1 терабайта. Однак ж інші повідомлення стверджують що це не так, адже в офіційних системних вимогах для Windows 11 на даний момент ні про що подібне не йдеться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Windows 11
  • Останні записи

    ChatGPT з’явиться на Mac як десктопний додаток

    Сьогодні на презентації весняного оновлення OpenAI компанія оголосила, що ChatGPT скоро стане доступнішим завдяки випуску…

    13.05.2024

    ПриватБанк здивував клієнтів: у банку спростили обмін валют

    Державна фінустанова "ПриватБанк" полегшила процедуру обміну валют для бізнес-клієнтів. Для цього запустили валютну торговельну платформу.…

    13.05.2024

    Чому на флешці не варто довго зберігати важливі файли

    Багато людей роками зберігають файли на USB-флеш-накопичувачах. На перший погляд, цей підхід є абсолютно правильним.…

    13.05.2024

    Sony Xperia 1 VI отримає більший оптичний зум, ніж Samsung Galaxy S24 Ultra

    Поточний флагманський смартфон Sony Xperia 1 V, має телефотокамеру з оптичним зумом від 3,5-кратного до…

    13.05.2024

    Представлений vivo X100 Ultra – флагман з найкращими на ринку камерами

    Компанія vivo провела у Китаї презентацію нової лінійки смартфонів, до якої увійшли моделі X100s, X100s…

    13.05.2024

    Названо найшвидший суперкомп’ютер для штучного інтелекту

    Американський суперкомп'ютер Aurora став найпотужнішим у світі для роботи із завданнями штучного інтелекту. Його продуктивність…

    13.05.2024