Microsoft випустить особливу версію Windows 11

747

Microsoft у другій редакції Windows 98 20 років тому використовувала приставку «SE». Тепер компанія готова повернути таку назву для Windows 11.

Згадки про Windows 11 SE є у кодовій назві «CloudEditionL», і саме вона потрапила у Мережу. Згідно з назвами, «CloudEditionL» є закритою версією операційної системи, яка призначена для певних сценаріїв використання.

Нова версія системи може бути наступною спробою Microsoft продовжити розробку скасованої Windows 10X, але поки рано робити припущення. На відміну від редакції Windows 11 SE, яка є в збірці як Cloud SKU, в поточній версії для цього конкретного SKU немає політики продукту або певного шляху оновлення. В результаті поки складно визначити маркетингову назву SKU CloudEditionL.

Популярні новини  Ігровий режим Windows 11 перевірили в реальних іграх

Що стосується стандартної редакції Windows 11 SE, то вона має той же інтерфейс, що і Windows 11 в редакціях Home, Pro, Enterprise і Education. Але, схоже, це більш обмежена і спрощена версія системи для пристроїв з низьким енергоспоживанням, або ж це система для корпоративних клієнтів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я