Microsoft грунтовно змінить інтерфейс Windows

72

24 червня компанія Microsoft розповість про подальший розвиток Windows і, ймовірно, представить абсолютно нову операційну систему – Windows 11. У неї буде внесено дуже багато змін, в тому числі в частині дизайну.

В даний час у Microsoft, ймовірно, готовий тільки концепт Windows 11, але сама операційна система ще далека від завершення. Такий висновок напрошується виходячи з того, що компанія опублікувала вакансію старшого менеджера дизайнерської команди. В оголошенні зазначено, що Microsoft планує «модернізувати існуючі частини Windows UX», і новий співробітник очолить саме цей напрямок.

Популярні новини  WhatsApp хоче дозволити користувачам листуватися з вимкненим телефоном

Зрозуміло, компанії потрібні свіжі ідеї, оскільки вона не бачить, яким чином в Windows 11 можна використовувати поточний дизайн інтерфейсу, реалізований в Windows 10. І дійсно, дизайн Windows 10 дуже далекий від ідеалу. Ця операційна система була випущена в 2015 році, проте в ній до цих пір зустрічаються елементи, що перейшли в неї з більш ранніх версій Windows (в основному Windows 7, але є і дуже старі значки з Windows XP і навіть Windows 95).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я