Корпорація Microsoft наприкінці червня представить нову Windows

105

Корпорація Microsoft планує докладно розповісти про «нове покоління Windows» на заході наприкінці цього місяця.

Софтверний гігант зробив розсилання запрошень для представників ЗМІ на захід, що відбудеться 24 червня. У ньому братимуть участь генеральний директор Microsoft Сатья Наделла, і головний директор по продуктах Панос Панай.

Анонс з’явився за тиждень після того, як Наделла розповів, що тестує операційну систему наступного покоління вже кілька місяців.

Очікується, що Microsoft докладно розповість про значні зміни в Windows, які, ймовірно, охоплять ряд візуальних поліпшень. На це натякає й оновлений логотип Windows, який можна побачити на запрошенні.

Спочатку ПЗ поширять серед інсайдерів Windows, які підпишуться на тестування нових продуктів після презентації. Офіційний вихід запланований на осінь.

Остання операційна система від компанії, Windows 10, була випущена майже 6 років тому — влітку 2015 року. Протягом першого року після виходу системи користувачі мали змогу безплатно оновитися до Windows 10.

Популярні новини  Microsoft перестала оновлювати навіть інсайдерську версію Windows 10 напередодні анонса Windows 11

Попередня версія ОС — Windows 8 — була остаточно випущена для широкого загалу трьома роками раніше — в жовтні 2012 року.

Нагадаємо, що Microsoft із 15 червня 2022 року припинить підтримку свого браузера Internet Explorer — однієї з найперших програм для перегляду вебсторінок, створеної ще в 1995 році. Після цього стандартним браузером для Windows стане Microsoft Edge.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я