У WhatsApp додали те, чим ви не будете користуватися ні за яких обставин

37

Розробники WhatsApp оновили бета-версію програми для Android. У нього було додано всього одне нововведення, і то навряд чи хто-небудь буде користуватися ним при здоровому глузді, тим більше на щоденній основі.

У мессенджере тепер є підказка про те, що замість емодзі або будь-якого слова можна відправити відповідний стікер. За задумом розробників, це повинно урізноманітнити бесіду.

Якщо відповідний стікер буде знайдений, значок смайлика в лівій частині поля для набору тексту стане зеленим. Далі потрібно натиснути на цей зелений смайлик, і ви побачите стікери, які можна відправити замість емодзі або слова. Іншими словами ця штука працює як пошук по стікери і показує відповідні за змістом стікери з різних наборів.

WhatsApp
Проблема в тому, що далеко не всі творці стікерів асоціюють додані ними картинки з тими чи іншими Емотікони. Це можна зробити за допомогою різних інструментів, у тому числі Sticker Maker Studio, в якому створюються стікери для WhatsApp. Якщо стікер не присвоєно Емотікони, то знайти його за допомогою нової функції не вийде.

Популярні новини  Названо способи, за допомогою яких зламують переписки у месенджері WhatsApp

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я